Univerzálny upratovací systém Ritello

S čistiacim systémom Ritello si poupratujete kompletne celý byt od podláh až po strop, používava sa na hĺbkové čistenie kobercov, sedačiek, matracov a odprášnenie podláh. Výrobok je vhodný pre rodiny trpiace alergiami a astmou, keďže tento vysávač zráža špinu a prach priamo do nádoby s vodou, kde sa dokonale zachytí a tým zabraňuje ďalšiemu víreniu v byte.

Viac ako len vysávač

Základný princíp fungovania Ritella je inšpirované prírodným samočistením pomocou VODY. Systém Ritello zbiera prach a nečistoty do svojho vodného zásobníka a fúka čistý, čerstvý, vodou omytý vzduch späť do Vášho domu alebo kancelárie, a tak sa môžete tešiť zdravému a čistému prostrediu.


 • Prečo si Ritello zamilujete?

 • Pri upratovaní čistí, ionizuje a optimalizuje vlhkosť vzduchu v uzavretom priestore, má 4 regulovateľné rýchlosti, pri používaní nepotrebujete žiadne sáčky, výrazne podporuje liečbu alergie aj astmy, používa princíp rotačného separátora a neskladuje škodliviny v byte ako klasické sáčkové vysávače.

Ritello má certifikát od ministerstva zdravotníctva v Taliansku ako ZDRAVOTNÁ POMÔCKA

Skoncujte doma s alergiami


 • Už viac 35% populácie trpí na alergickú nádchu

 • V súčasnosti v priemyselných krajinách trpí na alergickú astmu 20 % populácie a zároveň pribúdajú nové typy alergií, ktoré boli pred desaťročiami úplne neznáme. Takzvaná senná nádcha je jedným z príkladov veľmi bežnej slabej alergie - veľká časť populácie trpí príznakmi sennej nádchy, keď je vystavená pôsobeniu peľu obsiahnutému vo vzduchu. Astmatici sú často alergickí na prach a roztoče. Okrem alergénov pochádzajúcich z okolitého prostredia, môžu byť alergické reakcie vyvolané i niektorými liekmi. Podľa sociálneho postavenia trpí v rodinách robotníkov alergiami 4,6% detí, u poľnohospodárov 5,3 % a v rodinách inteligencie 14,6 %.
  Dedičnosť 
  U dieťaťa, ktorého jeden rodič trpí alergiou, je riziko vzniku alergického ochorenia 30%. Ak sú alergici obaja rodičia, zvyšuje sa riziko na 60%. Môže sa ale stať, že dedičný základ „preskočí“ jednu generáciu.
  Prašné prostredie
  V prachom zamorenom ovzduší sa najdlhšie udržujú čiastočky prevažne priemeru do dvoch mikrometrov. Tieto čiastočky sú z hygienického hľadiska najnebezpečnejšie, pretože prenikajú hlboko do dýchacích ciest a spôsobujú tak vážne ochorenia.
 

LIBREX INTERNATIONAL v 52 krajinách sveta

 • Spoločnosť Librex bola založená v roku 1987 v Kanade. V priebehu pár rokov rozšírila svoju distribučnú sieť do viac ako 40 krajín. V roku 2019 sa Ritello predáva už v 52 krajinách sveta. Prináša bezkonkurenčné produkty, ktoré sú starostlivo vyrábané a testované.
  Spoločnosť HEALTHY vision je jej súčasťou a zastupuje ju na Slovensku a Srbsku.


Produkty budúcnosti Vám prináša Healthy vision

 • Už 9 rokov na slovenskom trhu.

 • Naša spoločnosť je  zameraná na distribúciu a predaj produktov do domácnosti. Cieľom je zlepšovanie kvality, vytváranie nových distribučných kanálov a neustála starostlivosť o každého zákazníka. Heslo spoločnosti je "Produkty Budúcnosti" a to spoločnosť Healthy vision dodržuje neustálim hľadaním, vývojom a poskytuje svojim zákazníkom najnovšie technologicky vyspelé produkty. Vďaka naším profesionalne vyškoleným obchodným zástupcom Vám vieme predstaviť naše produkty v pohodlí Vášho domova.