Ritello recenzie - referencie

Podeľte sa i vy s vašimi skúsenosťami s čistiacim systémom Ritello. V rubrike recenzie majú všetci zákazníci možnosť prezentovať svoje názory na čistiaci systém Ritello. Stačí ak vyplníte nasledovný formulár.

Zašlite nám Vašu recenziu
Meno a Priezvisko
E-mail
Mesto
Váš názor na Ritello

 • Palo, Trenčín
  je to super mali sme prednášku s pánom Peťom :D je tu super chalan proste som mladý mám len 15 rok. ale ked budem starší tak si toto určite kúpim. A Peter (moment) možno si to čítaš a možno nie dufam, že sa este stretneme a fakt to doporučujem videl som celú prednášku.
 • Rasťo, Hlohovec
  Ritello mám doma týždeň a musím povedať že po kompletnom povysavaní bytu som ostal chorí....Bol som tak zvyknutý na ten prach (a vysával som pravidelne) že ked zmizol moj organizmus dostal šok....Ritello vrelo odporúčam..ešte by som sa chcel opytat kedy bude popis ktomu tepovaču..vďaka
 • Alena, Žilina
  Dobrý deň, týmto chcem vyjadriť pochvalu Vášmu predajcovi p. Chrkavému, servisákovi pre oblasť Žilina (prepáčte neviem priezvisko) a spokojnosť s prácou ľudí Healthy vision. Včera dopoludnia som nahlásila servis na (mojou vinou) poškodený šedý klip na vysávači a ešte v podvečerných hodinách mi tento bol vymenený. Je to super, vôbec som kúpu vysávača neoľutovala, práve naopak v takýchto situáciách som oveľa spokojnejšia, že som si zvolila Ritello. S pozdravom Alena Floreková
 • Patrícia, Košice
  Uvažujem o výrobku, lebo recenzie sú úžasné, vie mi niekto povedať cenu tohto fantastického stroja?? vďaka
 • Natália, Okoč
  Sme nadšení,šťastní a naozaj to funge tak, ako nam to bolo odprezentované.Po vysavaní máme doma čistý vzduch.Je fakt super!!!Ľudia,nelutujte peniaze!!!!Zdravie je dôležitejšie!!!
 • Lucia,Trnava
  Moji rodicia tento tyzden kupili tento vysavac, hrozne som im vyndala, ze aku hlupost to zase kupili za tolke peniaze, ze ich asi zbavim svojpravnosti :-), dnes mi ale mama vycistila postel, ktoru mam 2 roky, koberec a ja som zostala naozaj v soku kde to vobec zijem a to som na poriadok velmi hakliva.Je to investicia a hodne velka, ale naozaj som rada, ze ho mame!!!
 • Eva, Považská Bystrica
  My máme ritello 5 mesiacov, sme spokojní, len keby boli otočné hlavy aj na tých malých násadách na vysávanie stien, žalúžií a pod.Inak je to perfektný stroj.
 • Anna, Trenčín
  Ritello používam už asi rok a je to obrovský pomocník pri upratovaní. Hlavne kvalitou upratovania. Špinavá voda hovorí za všetko. Doporučujem.
 • rod. Rossová, Bratislava
  Som rada že mám Ritello doma. Keď som z hrôzou zistila akú máme v posteliach nečistotu a nevieme to odtiaľ odstrániť tak sme s manželom neváhali ani chvíľu a to nielen kvôli nám ale aj hlavne kvôli naším deťom. Je to naozaj čistiaci systém na všetko.
 • Ivana, Bratislava
  Na Ritello nedám dopustiť. Doma ho máme osem mesiacov a už teraz si neviem predstaviť ako by som mojím deťom čistila postele, pretože keď som prvý krát videla na čom spali tak som sa zhrozila. Oceňujem jeho univerzálnosť a nenáročnosť. Iba voda ktorú vylejem do toalety a spláchnem.
 • Gabika, Šamorín
  Výborný pomocník v domácnosti. Naozaj hĺbkové čistenie na všetko na čo sa doma pozriem.
 • Peter, Nitra
  Vysávač Ritello sme si kúpili asi pred rokom. Manželke sa strašne páčil celý systém, ale hlavne ten klepač. A keďže moja polovička má doma na starosti poriadok a ja mám rád čistotu tak som súhlasil s kúpou i keď cena sa mi zdala privisoká. Keď som videl čo dokáže na kobercoch a posteliach som bol v šoku pretože manželka sa venuje domácnosti naozaj pozorne, ale tu sme zistili že upratovala viacmenej iba veľmi okrajovo. Vrelo odporúčam.
 • rod. Grmanová, Trenčín
  Som rada, že na stránkach sa objavila možnosť prezentovať svoj názor čistiaci systém Ritello. Musím priznať, že spočiatku sme boli s manželom veľmi skeptickí a nahovárali sme si, že je to hlúposť kúpiť si pre nás tak drahý prístroj do domácnosti, ale Ritello a samotná ukážka nás presvedčíla o opaku. Stačilo vidieť čo dokáže Ritello, keď obchodník prešiel iba 4-krát už po mnou povysávanej ploche, ktorú som ja prešla 50-krát mojím starým vysávačom. Keď som videla tú špinu, nemali sme slov. A keď človek vidí akú doslova mulinu má v tej nádobe po dovysávaní ... tak nie je o čom. I keď sme to zobrali na splátky, Ritello sme proste chceli mať doma a nemôžeme si ho vynachváliť.
 • rod. Hlavačková, Beluša
  My máme Ritello už asi pol roka a žena si ho nevie vynachváliť. I keď je pravda, že sa nám zdal spočiatku robustný a trochu hlučný, ale zrejme to tým, že sme predtým mali iba sáčkovú Etu. Myslím, že klepacia hlava, ktorú sme si dokúpili ako príslušenstvo stála a stojí za to. Keď som videl akú vodu mala žena v zbernej nádobe po vyklepaní našich matracov, no tak to bolo dosť nechutné a to máme asi rok nové matrace. Neviem si anilen predstaviť čo majú ľudia v matracoch, ktorý ich majú 20 rokov a ani raz si ich nedali čistiť. My sme nadmieru spokojní.
 • Marek, Horná Súča
  Musím povedať, že som videl prezentáciu vysávača Ritello, kde sme boli pozvaný ako pár k  našim známym, ktorý si nakoniec vysávač Ritello i zakúpili. Taktiež sme boli ohúrení, aké nečistoty dokáže zachytiť a ako dokáže vyčistiť matrace, koberce, či sedačky, ale finančne to bolo pre nás momentálne obtiažnejšie. Naši známy si Ritello veľmi pochvaľujú. Snáď sa nám podarí ho v budúcnosti vlastniť.
 • Monika, Čadca
  My máme doma už niekoľko rokov Rainbow, ale keď porovnám cenu a výkon, za ktorú sa vysávač predával v tej dobe, tak myslím, že cena, výkon a celkové prevedenie Ritella je veľmi dobrý. Čítala som mnoho recenzií na Ritello a určite by som sa rada presvedčila i na vlastné oči, čo tento vysávač dokáže.
 • rod. Poláková, Malacky
  Som rada že som si mohla prečítať názory a skúsenosti ľudí ktorí majú Ritello úž dlhšie obdobie, lebo my sme si kúpili prístroj pred tromi mesiacmi. Máme doma prevažne koberce a keď ma pán ktorý bol u nás nechal povysávať jedno miesto koberca 50x z mojim novým vysávačom, ktorý mimochodom nebol vôbec lacný a ja som sa tešila ako ho prekvapím akú sme spravili dobrú investiciu, ale to čo som videla čo tam po mojom vysávaní zostalo skoro ma šľak trafil. A to ten pán prešiel po tom istom mieste len 4x a taký humus. Hrozné. Už tu som bola znechutená z môjho upratovania, ale keď nám potom ukázal v čom spíme na našich matracoch, tak hrozne som sa už dávno necítila. A na ten vyjavený pohľad môjho manžela mám do dnes v pamäti. No proste ani sme neuvažovali o tom, že budem takto upratovať naďalej úplne zbytočne. Aj keď Ritello má svoju cenu, ale za to oprávnenú. Zobrali sme si ho samozrejme na splátky, ale stojí to za to. Každý človek má iné priority a naša je naše zdravie a zvlášť keď dnes je už pomaly každý alergik.Toto je náš postreh na Ritello a som rada že nie som sama. Mimochodom ten pán bol veľmi milý a vysvetlil nám to všetko špičkovo.
 • rod. Lokajová, Dunajská Streda
  Ja iba veľmi stručne. Úplne súhlasim s pani Polákovou. Neznášam upratovanie, ale upratovať musíme či chceme či nechceme, ale aby som to robil ešte aj zbytočne tak to teda nie. Ritello máme niečo cez rok. Tá hnusná voda, ktorá zostávala z kobercov a postelí na začiatku tak to bola sila. Teraz je to úplne na parádu už len udržiavame náš rýchlo navyknutý štandart. Skutočne odporúčam každému kto si váži vlastné zdravie a čistotu v domácnosti.
 • p. Jozef, Trnava
  Ritello sme si kúpili s manželkou, pretože pri ukážke sme pochopili že nie je vysávač ako vysávač. Milión druhov vysávačov v obchodoch a všetky fungujú rovnako. Nefungujú. My sme mali už min.6 vysávačov a niektoré sa prehrievali jeden nám dokonca zhorel. Ja fakt nemám toľko peňazí, aby som si kupoval stále nejaký vysávač a k tomu ešte nerobí čo má a to nehovorím o tom že stále naháňam sáčky. V podstate som si uvedomil že som si každý jeden vysávač ktorý som kúpil som si iba prenajímal tým že ma prevádzka vychádzala ročne na sáčkoch okolo 40,-€. Do Ritella nalejem vodu a zase ju vylejem a mám pokoj a hlavne upratané.
 • Juraj Žilka, Dubnica nad Váhom
  Práve som si ho kúpil a dúfam že bude super. Prezentácia Ritella bola výborná.
 • Roman, Martin
  Je to naozaj super vec odporúčam.
 • Lucia, Trenčín
  Na Ritello sme mali dnes prezentaciu a očaril nás aj keď cena neni nízka tak sa dá určite zakúpiť aj na splátky a kefy sa dajú dodatočne zakúpiť. My sme si zakúpili tú lacnejšiu variantu a verím, že budeme spokojný už sa tešíme keď ho budeme mať doma a čistenie a vysávanie bude hračkou a hlavne bez prachu a so sviežou vônňu.
 • Daniela, Stará Ľubovňa
  Ritello máme mesiac a sme z neho okúzlení, aký je super. Menej sa nám usádza prach na podlahe a na listoch kvetov je super. Prenáška sa nám tiež páčila a pán Dolinsky bol tiež super. Ďakujeme Ďakujeme
 • Dagmar, Senec
  Kúpila som si Ritello pred pár mesiacmi.I keď bývam sama v byte a pomaly denne som upratovala- nakoľko som alergik a astmatik,mám len jeden koberec pod stolíkom v obývačke, cítila som sa trápne, čo všetko pri prezentácii Ritello z neho vytiahol, a to nehovorím o ročných matracoch v spálni. Som s vysávačom veľmi spokojná,a odporúčam ho, hlavne rodinám s malými deťmi - kvalita upratovania sa nedá porovnať s obyčajným vysávačom.
 • Jan Moskal, Bratislava
  Dnes jsme si zakoupili i my systém Ritello a doufáme že bude skutečně tak výborný jako jsme to viděli na prezentaci. Ale to co jsme viděli nám úplně stačilo.Už se opravdu těšíme jak si vyčístime koberce a hlavně postele zbavýme od všech roztočú kože prachu a jiného svinstva, které tam určitě máme.
 • Marcel, Žilina
  Dohodli sme si s manželkou ukážku na Ritello a povedali sme si, že nič nebudeme kupovať. Keď nám predajca ukázal Ritello, to sa nedalo nekúpiť. Odstupom času vidím aj výsledok. V domácnosti máme ovela menej prachu a tým pádom aj manželka nemusí toľko upratovať. U nás s vysávačom Ritellom spokojnosť.
 • Lutterová, Prievidza
  Nevidím dôvod, aby sa ešte ďalej vyrábali tie obyčajné suché vysávače. Odkedy som spoznala vysávač Ritello, razom som zanevrela na všetky tie mopy, parné čističe a zázračné utierky. Dôkazom je čistý vzduch a sviežosť, akú som ešte nikdy nezažila. Ďakujem.
 • Viliam Hrozek, Bratislava
  Mal som čest, aby mi bol tento prístroj predvedený, ale bohužiaľ momentálne si nemôžeme dovoliť žiadne splácanie navyše, ale prístroj nás ohúril je to bomba.
 • Peter Nagy, Bratislava
  Doteraz som si myslel, že mám doma čisto. Hrozne som sa mýlil, celý môj život. Celý ten čas som mal doma len dobre schovaný bordel ... ešte teraz sa za to hanbím. V posteliach a kobercoch toľko prachu a škaredých chrobáčikov, že sa mi žalúdok obraca. Keď som sa douzvedel od profesionálneho technika od Ritella, že z toho môžem dostať rakovinu a že ma to môže zabiť, neváhal som ani sekundu. Prístroj mi doviezli na druhý deň a ja už len vysávam a vysávam. Je to radosť. Ja ho nie len že doporučujem, ale priamo nariaďujem, aby ho mal každý doma. Ďakujem Ritello.
 • Michal, Topoľčany
  Dobrý deň upratovací systém Ritello máme skoro týždeň doma a lepšieho pomocníka sme ešte nemali. Len banujem že sme ho nekúpili skôr ale až po tom keď nám priatelia ukázali Ritello a čo dokáže.A veľké ďakujem patri aj Jankovi Liptákovi za super prezentáciu výrobku.
 • Adriana, Šaľa
  Dobrý deň, ďakujem za prednášku p. Liptákovi a jeho profesionálny prístup. Chcela som Ritello porovnávať s mojim predchádzajúcim KIRBY, no je to neporovnateľné. Síce KIRBY bol na svoju dobu tiež jedným z TOP vysávačov. Ale pre RITELLO som rozhodnutá. Už čoskoro, pán Lipták :-). Po doriešení rodinných tragédií sa opäť ozvem.
 • Janka Fuseková, Martin
  Viem, že veľa ľudí rieši, že Ritello je drahé, ale čo kvalitné dnes drahé nie je. Treba si uvedomiť, že i keď chcete napr. lepšie a kvalitnejšie prať prádlo, mali by ste mať i lepšiu práčku. Je to normálny princíp, že za kvalitu a funkcie sa pripláca. My vysávač Ritello máme a sme spokojní.
 • Milan Bobošík, Nitra
  Musím povedať, že ja využívam Ritello už druhým rokom ako podnikateľ! Mám živnosť na čistenie domácností, sedačíek, matracov. U ľudí to má veľkú obľubu, hlavne keď im vyčistím matrace a v zbernej nádobe vidia tú mulinu, ktorá sa tam nazbierala. Len sa neviem dočkať, kedy Ritello bude ponúkať i nadstavec na tepovanie, to už bude iná paráda. Dúfam, že to bude čoskoro!
 • rod. Malinová, Partizánske
  Obe naše deti trpia alergiami a mladší syn je astmatik, takže na ukážku Ritella sme sa s mužom veľmi tešili. Nakoniec nám prišiel tento vysávač vhod, lebo už dávno sme uvažovali ako pomôcť našim deťom a hlavne sme chceli vysávač bez sáčku.I keď sme sa v dome zbavili takmer všetkých kobercov, využívame ho hlavne v posteliach a na sedačku v obyváčke. Upratujem Ritellom pravidelne každý víkend a som veľmi rada, že i napriek vyššej cene sme do neho investovali. I napriek tomu, že upratujem pravidelne, sa tam toho behom týždňa nahromadí. Nechcem si predstaviť, čo by tam bolo keby som vysávala napr. raz mesačne. Suma sumár, som veľmi rada, že sme si Ritello zaobstarali.
 • Palo, Trenčín
  Ahojte, dnes nám príde ten stroj, tak som veľmi zvedavý, potom sa podelím o skúsenosti. Prednáška bola super, nedá sa nekúpiť ten stroj po tom všetkom čo človek videl na vlastné oči.
 • Palo, Trenčín
  Ritello máme asi týždeň a veľká spokojnosť, dokáže vyčistiť zatiaľ všetko,  nedá sa to porovnávať s vysávačom. Ritello bolo drahe, ale ak nebude poruchové, tak sa to aj tak za tie peniaze urcite oplatí.
 • Hanka Lučanová, Sládkovičovo
  Aj ja som bola svedkom toho, že Ritello je naozaj skvelý prístroj. Len nedávno boli u nás dvaja páni prezentovať čo všetko Ritello naozaj dokáže. Naozaj som sa veľmi hambila, keď som videla koľko prachu je v našom koberci. Utrpela som šok keď som videla, že môj otec koberec vysával 50-krát s našim vreckovým vysávačom a aj tak nebol čistý. Zatiaľ ho doma nemáme, ale akonáhle skončím svoju SŠ a budem mať vlastný príjem Ritello si úrčite kúpim. RITELLO ODPORUČAM KAŽDÉMU!!!!
 • Stanislav Kvasnica, Púchov
  Keď vtedy ku nám prišli predajcovia Rittela, vravím si, v čom je tento "vysaváč" lepší ako môj. Keď mi, ale bol systém ukázaný a ja som si všimol ten rozdiel, neváhal som. Teraz ho mám doma a naozaj vrelo odporúčam každému. Tomu sa ani nedá povedať vysávač, to ten stroj urážam. Je to upratovací systém. Kvalita, ktorej sa asi nič nevyrovná. Je schopný vysať všetku nečistotu z kobercov, matracov, vankúšov, podláh, žalúzií či dokonca aj s klávesnice od počítača. Keď si zoberiete, že si kúpite robotického vysavača, ktorý stojí nemálo eur, tak sa vám to neoplatí. Ten dokáže behať len po zemi. Rittelo síce nebehá samo, ale nenechá za sebou odfláknutú prácu.
 • Ivana Koblišková, Senec
  Ritello je super :-) ako nám ho doniesli som robila neplánované upratovanie,tak ma to chytilo, chcela som sa tej špiny zbaviť naraz...nikdy by som neverila čo máme v posteliach, v kobercoch, v sedačkách...hrôza...a musela som detom fúkať balóny :-))))
 • Manželia Zemánkovci, V.Bierovce, Trenčín
  Dňa 6.12.2012 sme absolvovali prezentáciu špičkového čistiaceho systému Ritello na mimoriadne vysokej úrovni, za čo Vám úprimne ďakujeme. 
 • manželia Beňoví, Martin
  Keďže máme malé deti, neváhali sme nad kúpou Ritella, i keď je to väčšia investícia. Do zdravia hlavne detí treba investovať.
 • Róbert Šimóni, Bratislava
  Špinavá zberná nádoba hovorí za všetko, niet čo dodať. Každý má možnosť sa presvedčiť ako to funguje na vlastné oči.
 • rod. Božíková, Nová Baňa
  Dlho som váhala nad kúpou vysávača Ritello, aj som samú seba presvedčila, že to nepotrebujeme, ale človek si to nejak prepočíta - neustále kupovať sáčky do vysávača, raz ročne dávam hĺbkovo čistiť matrace v celom dome, suma sumárom ešte ušetríme. A čistiť možem kedylen chcem. Určite sme radi, že sme sa rozhodli pre kúpu systému na čistenie ako je Ritello.
 • Marián, Pezinok
  To čo dokáže Ritello sa proste ani nedá opísať. Sme s jeho používaním nadmieru spokojní. Tú prácu a čistotu proste treba vidieť a cítíť. Doporučujem všetkým, ktorí si vážia zdravie a čistotu domova a nikoho nech neodradí ani vyššia investícia - časom pochopíte, že sa oplatila.
 • Karolína Kecskemétyová, Košice
  Mali sme doma prednášku s pánom Pavlom. Bol dobrý a skvelo prezentoval Ritello. Do vtedy sme ani nevedeli, že prečo to tak je, keď po vysávaní po 24-och hodinách je tam znova prach, kde by byť nemal. Tak sme si Ritello kúpili 1.3.2013 a je skvelý. Vrelo ho odporúčam každému. Pán Pavol nám všetko dopodrobna vysvetlil a na druhý deň už som ho aj vyskúšala:) Samozrejme sme s partnerom boli ohromení. Dcérkin vankúšik pán Pavol dal do vaku a pridal trochu vône. Doteraz ho je na ňom cítiť:) Ritello je skvelý pomocník do domácnosti. Už teraz viem, že máme a budeme mať vďaka Ritellu čistý a svieži byt. Stačí len naliať vodu a netreba žiadne sáčky chytať, ktoré sú od prachu hneď po prvom vysávaní.
 • Daniela, Bytča
  Ritello máme už viac ako rok a pol a sme spokojní. K spokojnosti prispela aj dnešná skúsenosť so servisom, kde pri nahlásení závady ráno, bola táto do pár hodín vyriešená k našej spokojnosti. Ďakujeme
 • Rudolf Holba, Dubnica nad Váhom
  Názor na Ritello: Ďakujem za opravu kolečka, dnes tu bol p. Lukáč. Veľmi príjemný prístup.
  S pozdravom Holba.
 • Emma, Bratislava
  Dobrý deň, škoda, že Váš prístroj sa nedá dostať v bežných obchodoch, pretože ma zaujal a čítam tu aj samú chválu. Takisto sa prezentovalo u mojej kamarátky a tú očaril. Rozhodne by som si kúpila tento prístroj, ak by bol v obchode. Škoda :(
 • Emília, Púchov
  Fantastická pomôcka!
 • Jana
  Dobrý deň, oceňujem spoľahlivý a rýchly servis. Ďakujem a prajem pekný deň.
 • Ján, Prievidza
  Kúpili sme si Ritello, spokojnosť môžem porovnávať, nakoľko som mal skúsenosť aj s dúhou za 1 a na servise vidno aká je firma. Ako sa hoví: P. Murphy: čo sa môže pokaziť sa pokazí. Aj keď iba malá súčasť. Doobeda som zavolal predajcovi P. Príbelovi a v ten istý deň bol u mňa servisák Lukáš B. a všetko bolo v poriadku. Ritello palec hore. Len tak ďalej.
 • Rastislav, Čadca
  Ritello používame už skoro 2 roky, je to perfektná pomôcka do domácnosti, dokáže tak povysávať prach z podláh, že uz netreba umývať podlahy ďalej vodou, čo je úspornejšie a ušetrí veľa času. Absolútne sa nedá porovnávať s hocijakým drahým vysávačom. Ritello je úplne niečo iné, je to dobrá investícia a u mňa zaručená spokojnosť, ďalej môžem len odporúčať.
 • Viliam Hrozek, Bratislava
  Bol mi predvedený vysávač RITELLO no môj názor je perfektný, až na tú hlučnosť a hlavne cenu.
 • Andrea, Nové Zámky
  Ritello som si kúpila pred dvoma rokmi po úžasnej prezentácii v mojom dome. Mladý pán nám Ritellom ukázal nedokonalosť upratovania s mojim bežným vysávačom, čo sme nechápali aj s mojim partnerom, čo ešte ostáva v kobercoch a na podlahe!Nehovoriac o matracoch a váľandách, na ktorých sa spí. Roky som túžila po Rainbow, ale cena sa tam pohybuje oveľa vyššie, tak som sa rozhodla pre Ritello. Doteraz sa mu teším a viem, že nič lepšie som nemohla kúpiť pre seba a moju rodinu. Musím povedať, že sa nám odvtedy netvoria žiadne prachové chumáče v kútoch a nemusím až tak často vysávať. Odporúčam ho do každej domácnosti na uľahčenie upratovania
 • Michal Krnčok, Bratislava
  Som myslel, ze len dojde panko ku mne a zas si len nieco vypocujem, dostanem paplon a pojde domov. :D bolo to dnes. Nuz pan Marek ma tym tak zaujal, ze uz mam ten vysavac aj doma :D super vec!!!
 • Jana Jemalová, Prievidza
  Dobrý deň.Ritello máme vyše roka je to parádna vec.Vrele odporúčam.Najprv sme váhali či ho kúpiť,lebo to nebola najlacnejšia záležitoť,ale teraz nedáme s manželom naň dopustiť.V rodine ho má aj moja sestra aj sesternica.Aj snimy som sa vyprávala,taktiež sú sním spokojný.Pokazila sa nám nádobka na vodu nemali sme žiaden problém to reklamovať.Za pár dni sme mali doma novú nádobu bezplatne nám to vyreklamovali.Možem povedať,že v predajni nemám také dobre skúsenosti z reklamáciou ,ako tu.Ďakujem